Domů » Články » No Man’s Sky je jednou z nejhůře hodnocených her na Steamu

No Man’s Sky je jednou z nejhůře hodnocených her na Steamu(2 minuty čtení)

Vývojáři z Hello Games to dokázali. Jejich hra dosáhla na Steamu nejnižšího hodnocení.

O technických problémech a dalších kontroverzích okolo titulu No Man’s Sky jsme vás již dříve několikrát informovali, věci ale neberou konce. Kvůli svému nezdařilému projektu, řadě negativních recenzí na Steamu a dalším faktorům si vývojáři z Hello Games u hráčů pořádně zavařili a obhájit si svou pověst i pro budoucí tituly pro ně bude velký oříšek.  

Ani u sebelepších herních titulů nemají autoři plnou jistotu, že se jejich projekt zalíbí každému a obdrží samá kladná ohodnocení. Pokud ale vaše hra disponuje více jak dvojnásobkem záporných recenzi než těch pozitivních, měli byste se nad svou prací určitě zamyslet a přiznat si, že jste možná během vývoje udělali slušný přešlap. No Man’s Sky se v hodnocení na Steamu propadlo až na naprosté dno a nyní se řadí k nejhůře hodnoceným hrám platformy od Valve.

Celkově se od doby vydání sešlo přes 72 tisíc hráčských recenzí a více jak 48 tisíc z nich se řadí do kategorie negativních, což vývojářům moc sebevědomí zrovna nepřidá. Lidem z Hello Games už pravděpodobně i došly argumenty, a tak se již delší dobu snaží negativní reakce ignorovat, což se jim na druhou stranu daří opravdu na výbornou.

Ticho po pěšině ale není zdaleka posledním problémem, s níž se vývojáři potýkají. Skoro by se zdálo, že proud negativních zpráv od vydání stále neslábne. Kontroverze okolo No Man’s Sky přitáhl i pozornost úřadů, které vyšetřují, zda nebyla reklamní kampaň hry klamavá. I šéf Sony uznal, že vývojáři nezvládli komunikaci s hráči. Nenávist mířená na vývojáře z Hello Games také dohnala moderátora Redditu k tomu, aby smazal celou diskuzi. Uvidíme, co přinesou další dny.

Čtěte také: Moderátor na chvíli smazal No Man’s Sky subreddit, komunita vybuchla

no man's sky_review

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X