Domů » Články » Herní novinky » No Man’s Sky: NEXT přitáhl zpět desetitisíce hráčů Steamu. A sbírá kladné recenze

No Man’s Sky: NEXT přitáhl zpět desetitisíce hráčů Steamu. A sbírá kladné recenze(2 minuty čtení)

Po dvou letech je tu multiplayer

Vesmírná adventura No Man’s Sky při vydání ani zdaleka nenaplnila očekávání natěšených fanoušků. Ve hře chyběla spousta obsahu, který autoři z Hello Games naslibovali v kampani před launchem. Ačkoliv poněkud pozdě, vývojáři si uvědomili svůj mohutný přešlap a do hry tak během dvou let od vydání přišlo několik velkých updatů zdarma. Tím nejnovějším je rozšíření s názvem NEXT – a lidem se očividně líbí. Vylepšené No Man’s Sky v jednu chvíli hrálo téměř 100 000 lidí. 

Aktualizace NEXT posouvá hru na verzi 1.5 a přináší spoustu novinek. Největším tahákem je multiplayerový režim – ano, po dvou letech se konečně můžete toulat vesmírem s přáteli. Novinkou je také možnost velet armádě nákladních lodí.

Stavba vlastní základny dorazila do No Man’s Sky již s prvním rozšířením Foundation, NEXT jej ale posouvá dále. Vaše příbytky mohou být nyní mnohem větší, úprava vašeho vesmírného sídla je nyní podle Hello Games „téměř bez limitu“. Mnohem blíže k původním trailerům je nyní i grafický kabátek hry. Na procedurálně generovanou krásu se navíc lze nyní dívat z pohledu třetí osoby.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=V9Asatbi0GA” /]


Díky vylepšením z předchozích updatů je nyní z No Man’s Sky docela jiná hra. Tomu odpovídají i recenze na Steamu. Zatímco je celkové hodnocení smíšené, nedávné verdikty hlásí 84 % kladných hlasů. Hra také přitáhla spoustu hráčů – během víkendu Steam zaznamenal 92 300 simultánních herních seancí. Kromě implementace mulťáku úspěchu napomohla i 50% sleva.

Pokud jste tento titul naštvaně opustili při jeho startu a nezažádali o refund, NEXT je dobrou příležitostí do No Man’s Sky znovu naskočit. My tak učinili včera během našeho streamu, který si můžete omrknout zde.

Čtěte také: Lagy, špatná režie a zmatení diváci. První oficiální Fortnite turnaj dopadl katastrofálně

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] léto vstalo No Man’s Sky z mrtvých díky updatu Next, který přidáním multiplayerového režimu přitáhl tisíce hráčů zpět. Od té doby není […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X