Domů » Články » Herní novinky » No Man’s Sky: NEXT přitáhl zpět desetitisíce hráčů Steamu. A sbírá kladné recenze

No Man’s Sky: NEXT přitáhl zpět desetitisíce hráčů Steamu. A sbírá kladné recenze

Po dvou letech je tu multiplayer

Vesmírná adventura No Man’s Sky při vydání ani zdaleka nenaplnila očekávání natěšených fanoušků. Ve hře chyběla spousta obsahu, který autoři z Hello Games naslibovali v kampani před launchem. Ačkoliv poněkud pozdě, vývojáři si uvědomili svůj mohutný přešlap a do hry tak během dvou let od vydání přišlo několik velkých updatů zdarma. Tím nejnovějším je rozšíření s názvem NEXT – a lidem se očividně líbí. Vylepšené No Man’s Sky v jednu chvíli hrálo téměř 100 000 lidí. 

Aktualizace NEXT posouvá hru na verzi 1.5 a přináší spoustu novinek. Největším tahákem je multiplayerový režim – ano, po dvou letech se konečně můžete toulat vesmírem s přáteli. Novinkou je také možnost velet armádě nákladních lodí.

Stavba vlastní základny dorazila do No Man’s Sky již s prvním rozšířením Foundation, NEXT jej ale posouvá dále. Vaše příbytky mohou být nyní mnohem větší, úprava vašeho vesmírného sídla je nyní podle Hello Games „téměř bez limitu“. Mnohem blíže k původním trailerům je nyní i grafický kabátek hry. Na procedurálně generovanou krásu se navíc lze nyní dívat z pohledu třetí osoby.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=V9Asatbi0GA” /]


Díky vylepšením z předchozích updatů je nyní z No Man’s Sky docela jiná hra. Tomu odpovídají i recenze na Steamu. Zatímco je celkové hodnocení smíšené, nedávné verdikty hlásí 84 % kladných hlasů. Hra také přitáhla spoustu hráčů – během víkendu Steam zaznamenal 92 300 simultánních herních seancí. Kromě implementace mulťáku úspěchu napomohla i 50% sleva.

Pokud jste tento titul naštvaně opustili při jeho startu a nezažádali o refund, NEXT je dobrou příležitostí do No Man’s Sky znovu naskočit. My tak učinili včera během našeho streamu, který si můžete omrknout zde.

Čtěte také: Lagy, špatná režie a zmatení diváci. První oficiální Fortnite turnaj dopadl katastrofálně

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
No Man's Sky: Podpora virtuální reality je již za rohem
9 měsíců před

[…] léto vstalo No Man’s Sky z mrtvých díky updatu Next, který přidáním multiplayerového režimu přitáhl tisíce hráčů zpět. Od té doby není […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X