No Man’s Sky: Podpora virtuální reality je již za rohem(1 minuta čtení)

Nový update Beyond přinese podporu virtuální reality do No Man’s Sky již tento měsíc. Podpora je připravena pro PlayStation VR a Steam VR, nebude nám však bránit stále hrát se přáteli, kteří virtuální realitu nevyužívají.

Minulé léto vstalo No Man’s Sky z mrtvých díky updatu Next, který přidáním multiplayerového režimu přitáhl tisíce hráčů zpět. Od té doby není pochyb, že se jedná o seriózní projekt, což také potvrzuje nadcházející update Beyond. Ten přinese možnost používání ovladačů virtuální reality s podporou pro PlayStation VR a Steam VR. Hraní skrze virtuální rozhraní přitom nebude limitovat matchmaking, tedy nezáleží na tom, zda ke hraní používáme ovladače s virtuální realitou, gamepad či klávesnici s myší. Update je navíc zcela zdarma pro všechny hráče, kteří si hru zakoupili nebo zakoupí. Hello Games stanovili datum vydání updatu už na 14. srpna. Na co tedy čekat? Příležitost mít nekonečný vesmír doslova v dlani nepřichází každý den!

Source :

Gamezone

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na