Domů » Články » Herní novinky » No Man’s Sky se konečně dočkal multiplayeru. Rok po svém vydání

No Man’s Sky se konečně dočkal multiplayeru. Rok po svém vydání(1 minuta čtení)

Vesmírné bitvy ale nečekejte

Pořádná marketingová kampaň dokáže nažhavit masy hráčů a získat sumy peněz ještě před samotným vydáním. Avšak v případě No Man’s Sky se vymkla z rukou vývojářů z Hello Games a hráči tak očekávali části hry, které se do plné verze vůbec nedostaly.

Nejkontroverznějším chybějícím prvkem byl právě multiplayer. Příslib průzkumu rozsáhlého vesmíru společně s kamarády nalákal spoustu hráčů. Rok po vydání hry si ale svůj sen do jisté formy splnit mohou, protože přichází update s názvem Atlas Rises.

Nová aktualizace do hry konečně přinesla multiplayerový prvek. Bohužel hráči neuvidí další průzkumníky, místo nich uvidí létající koule. Vzájemná komunikace je samozřejmostí, na dalších aspektech vývojáři stále pracují. Najednou se tak sejde jen 16 kuliček najednou.

Atlas Rises také nabízí 30 hodin příběhu, questy, editor terénu a spoustu dalších vylepšení. No Man’s Sky se díky tomu posunulo blíže k obrazu, který nám vývojáři malovali před vydáním. Snad tedy s podporou neskončí a my se dočkáme jejich vysněné hry. Lepší pozdě než nikdy.

Čtěte také: SOUTĚŽ: Získejte svou kopii PlayerUnknown’s Battlegrounds na Steam!

[arve url=”https://youtu.be/5328iuzHw-w” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X