No Man’s Sky zamíří na i na Xbox One. V létě navíc přinese obří update

Tentokrát snad už bez přešlapů

Příběh No Man’s Sky je již od představení plný zvratů a zklamání. Přesto se vývojáři z Hello Games nevzdávají a na hře neustále pracují. Loni v srpnu konečně přidali slibovaný multiplayer a příval patchů tím naštěstí neskončil. Už v létě se dočkáme zatím největšího přídavku.

Následující aktualizace dostala název No Man’ Sky NEXT. Sean Murray v oznámení do detailů raději nezašel, přesto NEXT označil jako „největší update“ v historii hry. Vydal k tomu i dva screenshoty, avšak mnohem zajímavější informace přišla až později.

No Man’s Sky totiž míří na Xbox One. Původně si zatím našla cestu na PS4 a PC, o dalších platformách ale nepadla ani zmínka. Přesné datum vydání zatím stanoveno nebylo, update NEXT ale přijde na všechny platformy zároveň. Majitelé microsoftí konzole se tak nejspíše dočkají společně nebo krátce před vydáním updatu.

Oznámení se dočkala i čínská platforma WeGame, kde se No Man’s Sky také objeví. Za obchodem stojí gigant Tencent, Hello Games tak míří na lukrativní a uzavřený čínský trh.

Čtěte také: SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem aktuální hit Sea of Thieves!

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.