Domů » Články » Herní novinky » Northgard: Konečně známe datum vydání pro konzole

Northgard: Konečně známe datum vydání pro konzole

Mezi hráči velmi oblíbená, moderní RTS z dob vikingů, vyšla na Steamu již minulý rok v březnu. Od té doby si nasbírala přes 13 tisíc recenzí, z čehož je 83% kladných.

Na hře Northgard pracovalo studio Shiro Games, které má na svém kontě i Evoland 1 a 2. O těch sice momentálně nepíši, nemůžu si ale pomoci a musím vám tato roztomilá RPGčka doporučit, stojí za to!

Hodně fanoušků nedočkavě čekalo na datum vydání a tajně doufalo, že hra vyjde ještě tento rok – a bohudíky, tomu tak je! Northgard vyjde na PlayStation 4, Nintendo Switch a Xbox One už 26. září. Aby toho nebylo málo, Shiro Games si pro nás připravili ještě dvě velká oznámení – PC hráči Northgardu dostanou zdarma DLC Northgard: Conquest, ve kterém si budou moct zahrát náhodně vygenerované kampaně, nyní dokonce i s přáteli, jelikož hra dostane coop! Druhým oznámením je stolní hra Northgard: Uncharted Lands, ve které si zahrajete za vaše oblíbené klany ze světa Northgardu, budete moct sbírat materiály a stavět z nich vesnice. Zatím sice o připravované stolní hře moc nevíme, jedna věc je ale jasná – stolních her není nikdy dost.

Source :

Eurogamer