Domů » Články » Herní novinky » Nová hra od tvůrců FlatOut a Ridge Racer

Nová hra od tvůrců FlatOut a Ridge Racer

Studio Bugbear Entertainment stojící za závodní sérií FlatOut a hrou Ridge Racer: Unbounded rozjelo na Kickstarteru kampaň pro jejich nový titul, zatím nazvaný jako Next Car Game.

FlatOut 2 je nejoblíbenější závodní hrou mnohých hráčů, včetně mě. Next Car Game láká na úplně stejné prvky, které proslavily jejich dřívější hry. Tedy na destrukční derby, šílené závody po všech možných mapách a originální destrukční model. Ostatně právě ten je předveden v prvním traileru. Při troše fantazie si můžeme představit, jak naše káry dopadnou při závodech.

Projekt dostal nejprve zelenou od hráčské komunity na Steam Greenlight, načež byla spuštěna kickstarterová kampaň 1. 11. a skončí 1. 12. Na vybrání potřebné částky 350 000 $ už tedy zbývá jen 29 dnů. Primárně je hra vyvíjena pro PC, ovšem pokud přesáhne hranici 1,5 milionu dolarů, chystají jí tvůrci i na next-genové konzole PlayStation 4 a Xbox One.

[youtube id=”bmQbUJiEax8″]

Bugbear Entertainment byly údajně odmítnuti vydavatelem, že o jejich hru není na současném trhu zájem, a proto se studio obrátilo na fanoušky série. Od vydání posledního dílu už pár let uběhlo a navíc nepatřil zrovna k nejpovedenějším, nicméně první a druhý díl mají podle nás stále silnou základnu přívrženců.

Na hru můžete přispět zde. Pokud se vybere zvolená částka, je datum vydání naplánované na jaro 2014 s tím, že předobjednatelé budou mít hru k dispozici dříve.

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X