Domů » Články » Nová karetní hra s hrdiny League of Legends je za rohem

Nová karetní hra s hrdiny League of Legends je za rohem

League of Legends se po Team Fight Tactics dočkalo dalšího spin-offu. Nová hra bude lákat hlavně hráče vyhledávající karetní hry. Celý projekt se kvapem blíží, jelikož má být oficiálně spuštěn už tento týden.

Po bok již zajetých karetních online velikánů jako Hearthstone, Magic the Gathering Online a rychle rostoucího Gwentu se nyní pokusí připojit další úspěšná herní série. Na cestě již je kartičkovka od Marvelu, ale ještě dříve k nám dorazí nová hra z fantastického světa Runeterra, domovem postav League of Legends, který nese název Legends of Runeterra. Jedná se o online multiplayer CCG, kde potkáme mnoho známých tváří a zažijeme s nimi spoustu nových dobrodružství. Hra je koncipovaná do režimu free to play, s možností mikrotransakcí přímo ve hře. Ve hře na nás čeká mnoho kartiček a kustomizací, ale také periodický reward systém. Spolu s plným spuštěním bylo navíc ohlášeno rozšíření Rising Tides, které přináší obsah na motivy Bilgewateru. Globální spuštění je plánované na čtvrtek 30. dubna. Do hry se registruje přes Riot account a to jak na Microsoft Windows, Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X