Domů » Články » Nová Lara Croft je na cestě – uniklo jméno pokračování

Nová Lara Croft je na cestě – uniklo jméno pokračování(1 minuta čtení)

Stane se hlavním nepřítelem odvážné lovkyně pokladů její vlastní stín?
Shadow of the Tomb Raider

Reboot série s Larou Croft v hlavní roli byl dle všeho dobrý krok. Přinejmenším poslední díl Rise of the Tomb Raider sbíral v recenzích skvělá hodnocení a našel si cestu k hráčům, pro které byly starší dobrodružství v té době vnadnaté lovkyně pokladů hůře stravitelné adventury. A jak se zdá, další titul s Larou je na cestě.

Přišlo se na to poměrně veselou náhodou. Na možný vývoj pokračování Tomb Raider upozornil uživatel redditu z Montrealu, který pokukoval spolucestujícím v metru přes ramena. Jeden z nich měl na otevřeném notebooku wordový dokument s letáčkem Shadow of the Tomb Raider. Než vystoupil z vagónu pryč, stihl udělat rychlou, byť trošku rozmazanou fotku jako důkaz.

Ačkoliv Crystal Dynamics, autoři rebootované série, sídlí až v San Francisku, spoléhají se na pomocné práce kanadského studia Eidos Montreal, odkud pochází i bystrozraký redditor. Zřejmě tedy náhodou narazil na jednoho z pracovníků vývojářského týmu nové Lary.

Zahraniční média se shodují, že velice pravděpodobně nejde o žádný podvrh, Square Enix ani vývojáři z obou zmíněných studií se k nešikovnému úniku interních informací zatím nevyjádřili. K oznámení nejspíše dojde na začátku příštího roku, ne-li dříve. Podívejte se na fotku níže a posuďte sami, jak moc jí věříte.

Čtěte také: Filmový restart série Tomb Raider našel svou hlavní tvář

pc-gamer-lara-croft

Source :
X
X