Domů » Články » Nová MOBA ze světa Pokémonů je oficiálně ve vývoji

Nová MOBA ze světa Pokémonů je oficiálně ve vývoji(1 minuta čtení)

Pokémon Unite doplní širokou rodinu her s Pokémony. Na vývoji pracují přední asijští vývojáři a producenti, přičemž mechanismy hry jsou koncipované pro přenosná zařízení. 

Na oficiálním streamu značky Pokémon byla odhalena poměrně zajímavá novinka. Ve vývoji je totiž úplně nová hra s Pokémony a kapesní příšerky tak vůbec poprvé zavítají do žánru MOBA. Pokémon Unite nabídne online kooperativní zábavu právě v tomto žánru. Vývoj má na starost čínský herní gigant Tencent a možná ne příliš známe studio TiMi, které má práci na jedné velké hře už za sebou, a to Call of Duty Mobile. Hra bude mít klasický rámec žánru MOBA, tedy dva týmy se utkají v aréně s úkolem dobýt nepřátelskou základnu. Během hry budeme svého Pokémona levelovat a postupně zlepšovat jeho schopnosti. Jelikož se nejen Čínský, ale poměrně velká část asijského videoherního trhu a esportu ubírá cestou mobilního hraní, hra bude vydána na zařízení s operačním systémem Android, iOS a těšit se na ní mohou i majitelé Nintenda Switch.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X