Domů » Články » Zajímavosti » Nové Darksiders budou izometrická akční hra, stejně jako Diablo

Nové Darksiders budou izometrická akční hra, stejně jako Diablo

Amazon opět nezklamal. Mohla by se z toho klidně stát tradice. Jakmile se blíží E3, můžeme si být jisti tím, že tenhle obří nákupní server něco provalí. Tentokrát se jedná o další díl Darksiders s podtitulem Genesis

Popravdě nevím, co si o tom myslet. Třetí díl nebyl kritiky ani hráči přijat zrovna s nadšením. THQ Nordic se ovšem nedá zastrašit a hodlá nám naservírovat další pokračování. Tedy pokračování vlastně ne. Darksiders Genesis mají předcházet všem dílům a zahrajeme si zde za posledního jezdce apokalypsy se jménem Strife, nebo chcete-li Svár. Měli bychom se dozvědět odpovědi na některé otázky a zažijeme události, které jsou v předchozích dílech třeba jen letmo zmíněny.

Navíc se mění i celkový vzhled a hratelnost hry. Podle uniklých screenshotů bude hra isometrickou akcí, podobnou Diablu. Darksiders Genesis budou k dispozici na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows a v neposlední řadě i na novou herní streamovací službu Stadia. Kdy se hry dočkáme, zatím nevíme. Je však možné, že opět před vánoci, jelikož neuplynul ani rok od třetího dílu, může se stát, že hra vyjde až v roce 2020.

Níže se můžete podívat na krátký teaser, který již uvolnil zahraniční server IGN. Nebudu lhát, tahle ukázka mě navnadila a pokud to bude dobré tak, jak se zdá, s chutí zapomenu na špatný třetí díl.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=UQ5ifGqYWTI” /]

Source :

DSO Gaming