Domů » Články » Herní novinky » Nové informace o herních Avengers se dozvíme na Comic-Conu

Nové informace o herních Avengers se dozvíme na Comic-Conu

Superhrdinové zažívají v posledních letech obrovský boom. Najít jsme je však mohli spíše ve filmech. Dobrých her se superhrdiny je jako šafránu a tak není divu, že chce vydavatel Square Enix, spolu se studiem Crystal Dynamics, počet komiksových her zvýšit. 

Na E3 byla představena zbrusu nová hra Marvel‘s Avengers ve které se, jak už název napovídá, setkáme se známými hrdiny planety Země. Na E3 byl ukázán jen krátký trailer a něco málo informací od vývojářů. Bylo vidět, že prozatím nechtějí prozradit vše. Nyní už víme proč. Na červenec totiž připadá další obrovský svátek geeků, a to konkrétně Comic-Con v San Diegu. Právě tady budou mít Marvel‘s Avengers 18. července obrovský panel, kde bychom se prý měli dozvědět velké novinky.

Zde bude část programu věnována i exkluzivní hře pro Nintendo Switch ze světa Marvelu – Marvel Ultimate Alliance 3 a ani nebudou ochuzeni ani virtuální reality. Chystaný projekt Iron Man VR totiž také vystrkuje růžky a tvůrci se s hráči chtějí podělit o pár novinek. Každý si tedy přijde na své.

Source :

GameInformer

X