Domů » Články » Nové informace týkající se Overwatch 2 unikly na veřejnost

Nové informace týkající se Overwatch 2 unikly na veřejnost

Overwatch je shrnuto jedním slovem “klenot”. Hra byla od samého počátku víceméně milována všemi příznivci jak FPS her, tak základnou MOBA hráčů. Není tedy divu, že nás všechny zahřálo u srdíčka oznámení z loňského Blizzconu o příchodu Overwatch 2.

Již jednou jsme vás informovali, že se druhý díl povedené kompetitivní hry bude mnohem více soustředit i na příběhy postav a kampaň pro jednoho hráče. Milovníky propracovaného světa Overwatch jsme tak dozajista potěšili. Nyní však máme důvod se domnívat, že Blizzard Entertainment chystá pro druhý díl i další novinky. Jednou z nich by měly být i nové herní módy. Pomineme-li režim “push”, který nám byl společně s hrou představen, jsou ve hře i další. Společnost vyhlásila konkurz na nové členy týmu, jejichž úkolem bude právě tyto módy do hry implementovat.

Blizzard bezesporu patří mezi velice kreativní společnosti a o různorodosti či zábavnosti všemožných modů jejich ostatních her není třeba diskutovat. Vezměte si kupříkladu množství originálních map v jejich MOBA hře Heroes of the Storm. Ačkoliv nevíme, kdy přesně se nám pokračování Overwatch dostane do rukou, můžeme na základě nedávného úniku ze strany brazilské pobočky Sony s určitou jistotou říct, že se jedná o rok 2020.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X