Domů » Články » Nové MMORPG na mobilní telefony Otherworld Heroes se blíží do další fáze testování

Nové MMORPG na mobilní telefony Otherworld Heroes se blíží do další fáze testování

Hrám Pokémon GO a Harry Potter: Wizards Unite se blíží konkurence. Otherworld Heroes má ještě letos zavítat na mobilní platformy, cílit na milovníky MMORPG a nalákat je na svébytný fantasy svět.

První beta testování Otherworld Heroes proběhlo již minulý květen. Po půlroční výluce, kdy bylo testování uzavřeno, se nám konečně dostává informace o posunu ve vývoji. Autoři hry, Bublar Studios, totiž oznámili další vlnu testování již zmíněné beta verze. Pokud vám Otherworld Heroes nic moc neříká, jedná se o MMORPG hru na mobilní zařízení, která využívá jednak prvky rozšířené reality, ale také geolokační technologie. Ředitel Bulbar Studios, Wictor Hattenbach, sdělil pro portál Pocketgamer, že vývoj hry začal snem o fantastickém světě, který kombinuje to nejlepší ze světa World of Warcraft a Pokémon GO. Otherworld Heroes nás tak přenese do mystického, místy až pokřiveného, záhadného světa Ekhoron. Pokud jste byli účastníci první vlny testů, tak máte místo i v této vlně jisté. A pokud jste na hru objevili až teď, můžete se přihlásit do beta testování na oficiálních stránkách. Spuštění plné hry je pak plánováno někdy během roku 2020, a to na Google Play i App Store.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X