Domů » Články » Herní novinky » Nové spekulace – další Assassin’s Creed vyjde již letos, bude se odehrávat v antickém Římě

Nové spekulace – další Assassin’s Creed vyjde již letos, bude se odehrávat v antickém Římě

Tak změna, další díl Assassin's Creed se údajně podívá zpět do Itálie.

Nebudeme vám lhát, pomalu se v té lavině spekulací ztrácíme. Nedávno jsem vás informovali o tom, že by se další Assassin’s Creed měl odehrávat v antickém Egyptě a do obchodů by se měl dostat až v roce 2017. Dle nejnovějších spekulací tomu bude trošku jinak.

Vše, co jsme psali o Assassin’s Creed Empire ve velkém souhrnu, sice nadále platí, na povrch však vytanula zmínka, že vyjde ještě jiný titul ze zabijácké série, a to ještě letos na PC a konzole nové generace. A nepůjde o spin-off, nýbrž regulérní díl odehrávající se v antickém Římě.

Hlavním hrdinou by se měl stát Marcus Junius Brutus. Ti chytřejší už tuší, že se jedná o stejného Bruta, který byl zároveň adoptovaným synem Julia Caesara a zároveň u jeden z jeho vrahů (” i ty, Brute?”). Není tedy překvapením, že bude ve hře kopat za frakci asasínů.

assassins creed rome


Antický Řím bude jasným settingem, Brutus by měl možnost navštívit i další italská města a podívat se i do dalších zemí, byť jen v rámci několika misí. Podle tajemného zdroje by mohl být svědkem pádu Seleukovců, bitvy u Pistoii či zavraždění Aretase Třetího.

Pro opětovné zasazení do Itálie, byť antického, se vývojáři rozhodli na základě komunity, podle které byly díly s Eizem ty nejlepší. Návrat do Říma je tedy takovým pokynutím k fanouškům série, to však neznamená, že hra bude mít stejně zastaralé herní prvky.

Stejně jako egyptský díl, i tento se dočká Středozemního moře. Na hře se podílí Ubisoft Montreal, který pracoval i na Black Flag, námořních bitev si nejspíše užijeme až až. Podle tajného zdroje bude titul oproti zbytku série nejambicióznější a plný svěžích novinek.

Ať už zní všechny tyhle spekulace jakkoliv lahodně, brali bychom je ještě s rezervou. K odhalení římského či egyptského dílu by mělo dojít někdy v dubnu, do té doby jistotu mít nebudeme.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X