Domů » Články » Nové ukázky z remaku hry System Shock

Nové ukázky z remaku hry System Shock

Zdá se, že pokračování hry System Shock je nějakým způsobem prokleté. Vývoj byl několikrát přerušen a při přechodu na nový engine museli vývojáři udělat téměř vše znovu. Nemusíte ale ztrácet hlavu, ještě je tu pořád chystaný remake prvního dílu, o kterém se nyní rozhovořilo studio Nightdive.

Nightdive totiž prolomili ticho hned dvěma videi. První z nich se zaměřuje na kyberprostor, do kterého se dostanete po zpřístupnění příslušných terminálů. Váš úkol je tu jednoduchý – zabít všechny nepřátele, řešit hádanky a při tom všem se pohybovat uzavřeným 3D prostorem. 

Druhá ukázka se zaměřila spíše na technický ráz hry a konkrétně se jedná o oddělování končetin, ať už lidí nebo robotů. Jak se sami můžete přesvědčit, v novém Unreal enginu vypadá tahle věc náramně a to jak po grafické, tak funkční stránce.

Remake System Shocku by měl vyjít na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft PC. Prozatím ale nebylo oznámeno přesné datum. Nightdive ale slibují, že hra vyjde ještě do konce tohoto roku, oznámení pevného data bychom se tedy mohli dočkat v dohledné době.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X