Domů » Články » Herní novinky » Gameplay ze Cyberpunk 2077. Na Twitchi CDPR probíhá živý stream

Gameplay ze Cyberpunk 2077. Na Twitchi CDPR probíhá živý stream

A přitom taková blbost...

Cyberpunk 2077 je pro mnohé aktuálně nejočekávanější hrou, ačkoliv o ní víme velmi málo. Na Gamescomu byl vybraným novinářům (včetně Trana, dojmy již brzy) ukazován lehce pozměněný gameplay z E3. Veřejnost se nových záběru nedočkala, to by se však dnes mohlo změnit. Na Twitch kanále CD Projekt RED totiž již několik hodin běží stream pojmenvaný “DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_”.

Aktualizace 3: Opravdu jde o gameplay!

Aktualizace 2: “Upload” se zasekl na 99 %.

Aktualizace: Nyní proud znaků skončil a objevil se řádek “Starting upload” s procenty.

Aktuální náplní streamu je náhodně generovaný kód na černém pozadí. Zatím se zdá, že se nejedná o žádnou šifru, ale pouze o změť náhodných znaků. Zřejmě se tedy jedná pouze o zajímavý druh pozvánky na něco velkého. Co to bude, ale nikdo neví. Na sociálních sítích polského vydavatele totiž není o streamu ani zmínka.

Mnozí doufají, že polští vývojáři konečně předvedou světu hratelnou ukázku ze Cyberpunk 2077. Vzhledem k opakovaným prohlášení vývojářů CDPR i během Gamescomu, že ještě nejsou na odhalení gameplaye připravení, to ale nezní příliš pravděpodobně. Ale co my víme.

Pravděpodobně nejzajímavější teorií z komunitního Discordu hry je, že se něco stane 13. září. Právě tento den bude 2077. od prvního traileru Cyberpunku 2077 z 10. ledna 2013. Zda stream poběží tři týdny, nebo je tato teorie zcestná, se dříve nebo později dozvíme. O jakémkoliv vývoji na streamu vás budeme informovat.

https://www.twitch.tv/cdprojektred

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X