Domů » Články » Nové zdroje od Cooler Master se chlubí životností a nízkou hlučností

Nové zdroje od Cooler Master se chlubí životností a nízkou hlučností

Každý počítač potřebuje dostatek šťávy

Společnost Cooler Master uvádí na trh sérii MasterWatt Lite 230V. Nová modelová řada doplňuje portfolio zdrojů o další spolehlivé a cenově dostupné produkty. Chlubí se především svou životností a nízkou hlučností.

Série zdrojů MasterWatt Lite přináší vysoký standard v podání technologií Active PFC a PWM pro větší stabilitu a také osvědčení kvality, bezpečnosti a nízké energetické náročnosti ErP 2013 a CE. K dispozici jsou 400W, 500W, 600W a 700W modely. Regulaci teploty zajišťuje u nové série 120mm ventilátor Cooler Master s technologií HDB (Hydro Dynamic Bering). To zapříčiňuje nižší tření a ve výsledku tišší chod a vyšší životnost.

Aktivní PFC a PWM v kombinaci s „dual forward topology“ a dvojitým EMI filtrem, tedy strukturou zapojení umožňující vyšší výstupní napětí, zvyšuje účinnost, výkon a stabilitu zdrojů. Při typickém zatížení mají účinnost 85 % a splňují evropský standard 80 Plus Standard 230V. Zároveň v souladu s normou ErP 2013 Lot6 spotřebují v pohotovostním režimu zařízení pouhý 1 W a v 5V pohotovostním režimu garantují nižší než 45% účinnost.

Zdroje poskytují kompletní ochranu proti přepětí, zkratu a dalším rizikům. OCP, OVP, UVP, SCP, OPP včetně integrované ochrany proti přehřátí OTP minimalizují riziko poškození. Cenově se budou skříně pohybovat od 1 079 Kč (€39,99) do 1 889 Kč (€69,99).

Čtěte také: HP stáhlo z oběhu sto tisíc notebooků. Jejich baterie se mohly vznítit

Source :

Tisková zpráva, plné znění - Inzerce

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X