Domů » Články » Novinka Retro Drive oslňuje osmdesátkovým soundtrackem

Novinka Retro Drive oslňuje osmdesátkovým soundtrackem

Retro Drive je klasická závodní arkáda v neonovém kabátě. Na blyštivých silnicích nás za zvuku originálního soundtracku čeká řada výzev. Hra je zatím dostupná pouze pro iOS zařízení.

Téma rozzářených osmdesátek ve spojení s kybernetickými prvky vytvořilo napínavé prostředí pro nejednu hru. Ať už jsou to komplexnější hry jako Far Cry: Blood Dragon nebo závodní mobilovky typu OverDrive. Právě závody, mobilní platforma a neonové osmdesátky jsou rámec nové hry Retro Drive. Klasický formát je dovybaven nějakou tou možností vylepšení naší káry a systémem odemknutí zbrusu nových modelů.

Zábava však začíná na trasách ozářených nejen neony, ale také odrazy zapadajícího slunce od hladiny oceánů. Ve hře máme na výběr několik lokalit, po kterých se můžeme prohánět a kromě pláže je to také obří most, nebo městská zástavba. Každá z tratí přináší také nový druh výzvy, ať už se jedná o útěk před policajty nebo jízdou na čas. Opravdovým klenotem je pak soundtrack, na kterém se podíleli umělci jako Stallone, Futurecop!, Michael Oakley nebo také Sunglasses Kid. Písně laděné do žánru new retro wave pak můžeme poslouchat ve hře skrze jukebox. Hra je dostupná na App Store a vývojáři skloňují androidovou verzi ve spojení s koncem tohoto roku. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X