Domů » Články » Novinky o Xbox Game Passu Ultimate

Novinky o Xbox Game Passu Ultimate

Kareem Choudhry, viceprezident Microsoftu odpovědný za Project xCloud, dnes zveřejnil blog oznamující další podrobnosti o cloudovém hraní, které bude bez jakýchkoli dalších poplatků dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate už letos v září.

Zpřístupnění cloudového hraní v Xbox Game Passu Ultimate je součástí pokračujícího úsilí Xboxu zaměřit vše na hráče a zbavit hraní bariér. Game Pass lidem pomáhá objevovat a hrát skvělé tituly a společně se u nich bavit na vícero typech zařízení.

Z dnešních novinek, uveřejněných v celé šíři zde, vybíráme:

· Další podrobnosti o beta programu cloudového hraní, který rozšíří Xbox Game Pass Ultimate bez jakýchkoli dalších poplatků od 15. 9. 2020.

· Seznam všech 22 zemí určených pro jeho premiéru, a to včetně Česka a Slovenska.

· První přehled více než 100 titulů, které budou od 15. září pro cloudové hraní dostupné – nechybí zde třeba „Destiny 2“, „Yakuza Kiwami 2“, „Grounded“ a další.

· V rámci partnerské spolupráce se společnostmi Samsung, Razer, PowerA, 8BitDo a NACON nabídneme ke cloudovému hraní skvělé doplňky. Další informace o zcela novém příslušenství speciálně navrženém pro cloudové hraní najdete v samostatném příspěvku na blogu Xbox Wire.

Hráči si mohou vyzkoušet první měsíc předplatného Xbox Game Pass Ultimate jen za 25,90 Kč / 1 €. Kromě novinky v podobě cloudového hraní Xbox Game Pass Ultimate dále zahrnuje přístup k více než 100 vysoce kvalitních her jak pro konzole, tak PC, exkluzivní členské slevy, akce a perky, stejně jako členství Xbox Live Gold umožňující hraní s přáteli napříč různými zařízeními. Společnost Samsung oznámí další novinky ohledně spolupráce s Xboxem v rámci streamu Samsung Unpacked.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X