Domů » Archiv » Hry » Counter-Strike: Global Offensive » Novinky ze světa CS:GO #1

Novinky ze světa CS:GO #1(2 minuty čtení)

Pilotním dílem bych rád uvedl novou sérii, ve které se budu věnovat událostem, které nejsou tak rozsáhlé aby vydaly na celý článek, přesto jsou ale pro svět CS:GO důležité.

Patrik Zero Žúdel se stává hráčem teamu Moops. Dne 26. června to potvrdil na svém Twitteru sám Zero, připojí se tak ke svému bývalému kolegovi Queztonovi. Moops zatím tvoří jen čtveřice hráčů, spolu se Zerem a Queztonem, je doplňují ještě rpg a Dev7l. Je tedy otázkou, kdo další přijde.

Dennis dennis Edman se stává pátým hráčem na soupisce týmu GamerLegion, doplní tak zajímavý lineup (Scream, HS, nawwk, Hampus), naopak na lavičku si šel sednout francouzský veterán Ex6TenZ, který si tak zřejmě již brzy bude muset hledat nové působiště. Z prohlášení týmu GamerLegion byl dennis lepší volbou i když, jako IGL je Ex6Tenz jeden z nejlepších, tým se raději přiklonil k zkušenému švédskému riflerovi, který však již přes rok roli IGL nevykonává, kdo ví co tento krok přinese.
Byl oznámen lineup týmů pro nadcházející kvalifikaci pro ESL One NY 2019 Europe Qualifier. Byly pozvány týmy: Mousesports, G2, Vitality, BIG, soupisku doplnily týmy, které se kvalifikovaly: Sprout, Tricked, Cr4zy,BlueJays. Tým, který turnaj vyhraje, získá spot na ESL One NY 2019, který se odehrává 26. – 29. září.

Již za několik dní začne další turnaj ze série Blast Pro Series, odehrávající tentokrát se v Los Angeles. Turnaj se bude hrát od 13. – 14. července, s prize poolem 250 000 USD. Na turnaj jsou ohlášeny tyto týmy: Liqiud, NRG, Cloud 9, Renegades,MIBR a Faze Clan.

Virtus.pro zvítězili v domácí polské lize, ve finálovém duelu porazili Aristocracy v čele s bývalým kolegou Tazem, na mapy 2-0. Tým se v turnaji těšil dobré formě, a po dlouhé době se jedná o menší úspěch kdysi silného giganta na CS:GO scéně.

Source :
X
X