Domů » Archiv » Hry » Counter-Strike: Global Offensive » Novinky ze světa CS:GO #3

Novinky ze světa CS:GO #3

Je tu další úterý a my se podíváme, co nám uplynulý týden přinesl. Bude druhý pokus pro 100 Thieves úspěchem nebo opět zklamáním? Zastaví někdo Liqiud? Také si posvítíme na výsledky EU a NA Minoru.

Europe Minor
Před pár dny skončila evropská kvalifikace na major kvalifikaci. První místo obsadili mousesports (EU), jejichž barvy hájí také slovenský  hráč frozen, pokud tedy v nadcházející kvalifikaci uspějí, můžeme se dočkat jeho premiéry na majoru. Druzí skončil tým CR4ZY (SRB), kteří taktéž získali spot, a dále tým North, kteří se o štěstí pokusí v novém Minor Play-in. Vzhledem k tomu, že tým fnatic (SWE) se neumístil, bude to pro hráče JW poprvé v jeho kariéře, kdy se nebude účastnit majoru. 

Prize pool:
Mousesports: 30,000 USD
CR4ZY: 15,000 USD
North: 5,000 USD

NA Minor
Na druhé straně velké louže taktéž skončil první minor, zde triumfovali NRG (USA) v čele s tarikem. Dalším postupujícím jsou brazilští FURIA, a třetí místo opět brazilci – tým INTZ, kteří získali Minor Play-in spot.

Prize pool:
NRG: 30,000 USD
FURIA: 15,000 USD
INTZ: 5,000 USD

Druhý pokus pro 100 Thieves?
Matthew Haag nebo také Nadeshot, oznámil druhý pokus na znovuobnovení působnosti organizace 100 Thieves v CS:GO, to potvrdil ve i videu na svém kanále.

IEM Chicago
Vítězem IEM Chicago (21. července) se stal Liqiud (USA), dalším vítězstvím tak podtrhli svou aktuální dominanci a připisují si tak pátý vyhraný turnaj za sebou. Ve finále porazili tým ENCE (FIN).

Změny v Hellraisers pro Major 2019
Vedení potvrdilo line-up pro nadcházející Major, pořádaný organizací Star-ladder. Tým se po nevydařeném turnaji v Katowicích dočkal změn, a proto teď působí v tomto uskupení: loWel, Oskar, Ange1, ISSAA, nukkye. Díky účasti Oskara bude mít ČR zastoupení na majoru. 

Source :
X
X