Domů » Archiv » Hry » Counter-Strike: Global Offensive » Novinky ze světa CS:GO #4

Novinky ze světa CS:GO #4(2 minuty čtení)

Dnes se podíváme na účastníky blížícího se majoru, zavítáme na brazilskou scénu a připomeneme si smutnou událost, která zasáhla před devíti lety CS:GO svět. 

CS:GO Major
Známe již jména všech týmů, kteří se budou účastnit majoru v Berlíně (23. srpna – 8. září). Jako každý rok jsou zde i týmy se statusem legend z letošního majoru v Katowicích.

Změny v HLTV rankingu
Došlo taktéž k menším změnám v HLTV.org žebříčku, a určitě bude zajímavé jak major změní žebříček, nicméně ke dni 30. července se za prvním Liqiud (1000 points) drží tým Vitality (472 points) a třetí Astralis (383 points). Mnohem zajímavější je to ve spodní části top 30, kde se již na 16. místo vyšplhal tým Cr4zy, ve kterém dlouhodobě působí huNter, bratr známějšího Nika z Faze Clan. Top 30 pak uzavírají polští Virtus.pro. 

eXtatus a nový line-up
24. červenece tým eXtatus oznámil pár zajímavých aktualit, tou asi nejdůležitější je nový line-up a také přestup Dominik blogg1s Janita do týmu eSuba. Nový lineup by měl vypadat takto: Dominik “desty” Černý, Martin “Pechyn” Pechoušek, Dominik “Fraged” Herz, Lukáš “luko” Hrabčík, Peter“WEAMO”Rauch.

Brasil Game Cup
Do 10. srpna probíhá Brasil Game Cup, neboli mistrovství Brazilie, které bych vám vřele doporučil. Nevýhodou možná je čas zápasů, nicméně i když je brazilská scéna mimo náš okruh, rozhodně se může jednat o zajímavou podívanou a pěkné zápasy. Přece jen nám brazilská scéna dala hráče jako je Fallen, Coldzera, fnx, nebo Lucas1, kteří dříve i na takových turnajích hráli. Jedná se o online turnaj, finále bude formou LAN v Sao Paulu 10. září. 

Vzpomínka na hráče Cyx.
28. července to bylo přesně devět let od tragické automobilové nehody hráče cyx. Antonio Daniloski. Byl v té době hráčem německých mousesports, bohužel nestihl své letadlo do Šanghaje a při návratu z frankfurtského letiště tragicky zahynul při dopravní nehodě. Jeho tehdejší parťák, a dnes stále hrající gob b, se v rozhovoru pro HLTV přiznal, že ho tehdy událost silně šokovala a zarmoutila.

X
X