Domů » Články » Novou hrdinkou ve hře Overwatch je robot Echo

Novou hrdinkou ve hře Overwatch je robot Echo

Nového přírůstku do rodiny Overwatch jsme se již pěkných pár měsíců nedočkali. Naposledy jsme se mohli těšit z hrdiny jménem Sigma, který zaujal pozici tanka. Nyní do hry přichází nová hrdinka Echo, kterou můžeme znát již několika příběhových videí, včetně cinematicu na nadcházející Overwatch 2.

Echo je robot vytvořený Minou Liao, zakládající členkou projektu Overwatch. Liao dříve pracovala pro společnost Omnic Corporation, jež byla zodpovědná za sérii tragédií známou pod názvem Omnic Crisis. Po tomto sledu událostí se Mina Liao rozhodla vytvořit adaptivní robotickou jednotku. Výsledkem jejího snažení byla právě Echo. Naneštěstí přišla její stvořitelka o život při útoku na její laboratoř. Část její osobnosti však stále přebývá uvnitř jejího životního díla. Echo se od Miny Liao a jejích agentů naučila opravdu spoustu, což se ostatně projevuje i na jejích herních schopnostech.

Coby primární útok vystřelí Echo v rychlém sledu tři projektily, obdobně jako oblíbený damage dealer Genji. Při použití alternativního módu střelby vypálí několik přísavných bomb, které po krátké prodlevě udělí poškození všem nepřátelům v oblasti. Dále dokáže nová hrdinka vyletět vysoko do vzduchu a následně při pádu plachtit. Tyto schopnosti do vysoké míry připomínají výbavu hrdinky Mercy. Mimo jiné dokáže Echo taktéž útočit pomocí paprsku, který získává na síle, pokud má nepřítel méně než 50% života. Nejzajímavější schopností tohoto arzenálu je však její ultimátní schopnost, která dovolí Echo přijmout podobu jakéhokoliv jiného hrdiny, který se právě nachází na bojišti. Nejedná se však pouze o převlek. Echo dokáže používat všechny schopnosti své oběti a k tomu všemu získává její ultimátní schopnost mnohonásobně rychleji. 

Pokud jste stálí hráči střílečky Overwatch nebo vás pouze nadchl koncept nové hrdinky, můžete si všechny její schopnosti vyzkoušet na testovacím serveru hry, ke kterému mají přístup všichni vlastníci hry.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X