Novou postavou ve hře Marvel’s Avengers bude Ms. Marvel(2 minuty čtení)

Hra Marvel’s Avengers ještě ani nevyšla, vývojáři z Crystal Dynamics ale rozhodně nelení a stále nás zásobují novými informacemi a obsahem. Dávno už je jasné, že se hra nezaměří jen na základní sestavu Avengers, ale setkáme se i s dalšími hrdiny.

Nyní se díky Comic Conu v New Yorku dozvídáme o nové postavě, kterou bude Ms. Marvel nebo-li Kamala Khan. V rámci akce bylo předvedeno hned několik videí. V prvním z nich se podíváme na schopnosti postavy. Kamala byla totiž jen obyčejná fanynka Avengers a hlavně obdivovatelka Carol Danvers, tedy Captain Marvel. Kamala ale záhy zjistí, že není obyčejný teenager, ale patří mezi Inhumans. Její schopností je natahovat a zvětšovat různé části těla. Případně se dovede i zmenšit.

V dalším videu se dozvídáme jakou roli Ms. Marvel bude hrát v samotném příběhu. Údajně by právě tato mladá nadaná dívka měla držet hrdiny pohromadě v těch nejtěžších časech.

Jako poslední nám vývojáři opět ukázali gameplay za Ms. Marvel, prokládaný komentáři vývojářů a herců včetně Sandry Saad, která ztvárňuje samotnou Ms. Marvel.

Crystal Dynamics také připomnělo, že hra bude jako služba a bude tedy podporována mnoho let. Můžeme se tedy těšit na spoustu obsahu a to jak placeného, tak toho zdarma. Jako fanoušek komiksů se na hru těším a doufám, že mě nezklame. Ke hře byla navíc oznámena sběratelská edice, která ponese název Marvel’s Avengers: Earth’s Mightiest Edition a její součástí bude 12 palců vysoká soška Kapitána Ameriky.

Marvel’s Avengers vyjdou 15. května 2020 na PlayStation 4, Xbox One, Microsoft PC a streamovací službu Google Stadia.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X