Nový film Mortal Kombat má dorazit do kin v roce 2021(1 minuta čtení)

Dlouho očekávaný návrat Mortal Kombat na stříbrná plátna se stává skutečností. Produkce začne v Austrálii již letos.

Kromě vydání jedenáctého pokračování videoherní série Mortal Kombat přichází letos také posun v produkci plánovaného filmu. Té se ujme zkušený producent James Wan (Aquaman, The Conjuring) a bude zároveň režijním debutem pro Simona MacQuioda. Film bude vznikat v dílnách Warner Bros. a podle zpravodajského portálu Variety je premiéra plánovaná k 5. březnu 2021. Natáčení by podle všeho mělo začít v Austrálii, což také potvrzuje vyjádření premiéra Jižní Austrálie Stevena Marshalla, který na Twitteru mluví o dosud největší filmové produkci v Jižní Austrálii.

Kult Mortal Kombatu se dočkal již několika kinematografických adaptací. Asi nejznámější jsou první dva devadesátkové filmy, a sice Mortal KombatMortal Kombat 2: Annihilation. Ty později doplnil krátkometrážní snímek Mortal Kombat: Rebirth, seriály Mortal Kombat: ConquestMortal Kombat: Legacy či animák Mortal Kombat: Defenders of the Realm. Myslíte, že nový film překoná své předchůdce a zároveň obstojí mezi filmovou konkurencí?

Source :

PcGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.