Domů » Články » Nový Humble Bundle nabízí Chivalry a Brothers za pakatel

Nový Humble Bundle nabízí Chivalry a Brothers za pakatel

Balíček her na duben si pro nás tentokrát přichystali zaměstnanci tohoto projektu.

O shopu Humble Bundle jste už zajisté slyšeli. Každý týden či měsíc je vyhrazen pro balíček titulů, a tak je stále z čeho vybírat. Zatímco hry do balíčků obvykle vybírají samotní vývojáři, tentokrát se do výběru pustili zaměstnanci celého projektu.

Nynější kolekce není zaměřená pouze na jeden určitý žánr či vydavatelství, ale naopak si výběrčí dali záležet a zvolili hry zcela rozdílných charakterů. Pouze za $1 dolar obdržíme akční multiplayerovou bojovku Chivalry: Medieval Warfare, výbornou adventuru Brothers: A Tale of Two Sons, strategii Ultimate General: Gettysburg a 10% slevový kupón na Humble Monthly pro nové předplatitele.

Jak tomu tak obvykle bývá, pokud si připlatíte o pár dolarů více, získáte navíc několik dalších zajímavých pecek. Mezi ně patří například Tropico 5, Victor Vran nebo GRAV, do které získáte prozatím předběžný přístup. Při zaplacení více jak $12 se poté můžete těšit na Homeworld: Remastered Collection.

Kolekce zatím není zcela kompletní, ale to by se mělo už v blízké době změnit. Pokud tedy vaše elektronická knihovna zeje prázdnotou a vy už nemáte co hrát, měli byste nad touto nabídkou zapřemýšlet. Navíc svým nákupem uděláte dobrou věc pro společnost a přispějete tak na jednu z vámi vybraných dobročinných organizací, případně i vývojářům nebo provozovatelům stránky.

humblebundle_chivalry

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X