Domů » Články » Nový Pro Evolution Soccer 2021 zřejmě vyjde jen jako aktualizace

Nový Pro Evolution Soccer 2021 zřejmě vyjde jen jako aktualizace(1 minuta čtení)

Pokud rádi hrajete virtuální fotbal, a dáváte přednost sérii Pro Evolution Soccer před FIFOU, mám pro vás špatnou zprávu. Nový ročník této fotbalové hry totiž nevyjde jako plnohodnotný kousek.

Hodně hráčů, kteří neholdují sportovním hrám, nechápe, proč si tolik lidí každý rok kupuje novou FIFU nebo Pro Evolution Soccer, když rozdíly mezi jednotlivými ročníky jsou mnohdy minimální. V Konami si to zřejmě uvědomili a nového Pro Evolution Socceru se dočkáme pouze formou aktualizace pro aktuální ročník. Pravým důvodem je prý pandemie koronaviru COVID-19, která kromě herního průmyslu zasáhla i ten sportovní.

Cena bude samozřejmě nižší a nedočkáme se žádného grafického patche nebo jiného vylepšení hry. Aktualizovány budou pouze soupisky a změna proběhne i v licencích jednotlivých klubů. Konami totiž ztratilo práva na velké milánské kluby AC a Inter, kromě této ztráty ale stále drží exkluzivní práva na klub Juventus. Poté jsou tu licence na kluby Bayern, Schalke nebo Barcelona a to včetně práv na oficiální zpracování stadionů. Aktualizace by dle dostupných informací měla dorazit 15. září pro Xbox One, PlayStation 4 a Microsoft PC.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X