Domů » Články » Herní novinky » Nový Resident Evil je blíže, než si myslíme

Nový Resident Evil je blíže, než si myslíme

Série her Resident Evil je tu s námi už přes 20 let, položila základy survival hororu a neotřele spojila hádanky s akcí. Chvíli to vypadalo, že po šestém dílu hra trochu ztrácí na kvalitě, se sedmým dílem ovšem chytila druhý dech a po letošním remaku Resident Evil 2 se opět těší velkému zájmu hráčů.

Není tedy divu, že se napjatě očekává oznámení dalšího dílu, který by navíc mohl přijít dříve, než čekáme. Capcom totiž rozeslal vybraným hráčům pozvánky na test nového dílu. Jestli se ovšem jedná o remake třetího Resident Evilu, nebo půjde o osmý díl, zatím nevíme. Osobně bych sázel spíše na druhou variantu. Je to přece jen již 2 roky od vydání Resident Evil 7: Biohazard a bylo by fajn vědět, jak to všechno vlastně bude pokračovat. Ten prodal celosvětově přes šest milionů kusů napříč platformami a Resident Evil 2 Remake jich doteď prodal něco málo přeš čtyři miliony. Velké prodeje jsou tedy důkazem, že se série ubírá správným směrem.

Test nového Resident Evil proběhne 8. – 9. září, hráči se budou muset dostavit osobně a to přímo do japonského Tokia. Poté bychom se již měli dozvědět o jaké pokračování se vlastně bude jednat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X