Domů » Články » Nový rok přinesl do Pokémon Masters nový legendární event a další Sync Pair

Nový rok přinesl do Pokémon Masters nový legendární event a další Sync Pair

Nový update přináší mistryni Sinnoh ligy s jejím hlavním pokémonem. V rámci oslav nového roku byl do hry přidán také příběhový event o “bestii požírající slunce.” Do konce ledna máme také možnost získat bonusové odměny.

Pokémon Masters vykopli po vánocích Sync Pair v podobě Lance a jeho famózního Dragonita. Dlouho očekávané duo si ani nestihlo vychutnat všechen věhlas a do hry dorazila další dvojice. Tentokrát do ní vlétla tajemná ligová mistryně ze čtvrté série Cynthia a jejím parťákem není nikdo jiný, než “balistická střela země vzduch” Garchomp. Nový Sync pair není zdaleka jedinou novinkou. Poslední update totiž do hry přinesl event The Beast That Devours the Sun, skrze který pro svou postavu můžeme odemknout legendárního Solgalea. Nového Pokémona získáme sbíráním Custom Voucherů (potřebujeme jich nasbírat 100) v rámci tematických misí. Mise nejsou těžké, ale jejich splnění předchází hraní mnoha zápasů dokola. Jak se říká, víc hlav víc ví. Mise jdou totiž rychleji splnit v rámci co-op módu. Do 22. ledna je navíc ve hře zvýšená možnost narazit na Cynthii s Garchompem a do té doby také budeme dostávat gemy za daily log-in. Tak nemeškejte, hra je ftp pro Android i Apple

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X