Domů » Články » Nový simulátor amerického fotbalu Retro Bowl je dostupná na iOS i Android

Nový simulátor amerického fotbalu Retro Bowl je dostupná na iOS i Android

Retro Bowl přináší týmy amerického fotbalu z NFL na naše chytrá kompaktní zařízení. Hra spojuje jednoduchou a zároveň stylovou osmibitovou grafiku, doplněnou o intuitivní ovládání.

Studio New Star Games se podle svých slov pouští do vývoje sportovních her, které se ostatní neodváží vyvíjet. Pravdou je, že na své paletě mají už poměrně širokou nabídku od kriketu, přes klasický po americký fotbal. Právě americký fotbal je prostředím jejich poslední sportovní inkarnace v podobě Retro Bowl. Hry od New Star Games se vyznačují svébytnou retro bitovou grafikou a jsou inspirovány hrami od Tecma z osmdesátých a devadesátých let. Hra nám umožní dirigovat tým nejen na hřišti, ale i mimo něj. Kromě organizace hráčů a vymýšlení strategií máme pod dozorem i týmovou morálku a také například zázemí našeho domácího stadionu. Hra je k mání na Google Play i na App Store. Pokud si nejste jistí jejím pořízením, můžete vyzkoušet režim free-to-try, ve kterém je možné hru otestovat v rámci pěti zápasů. 

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X