Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » BlizzCon » BlizzCon 2019 » Nový systém expení, Deathwing a zimní event v Heroes of the Storm

Nový systém expení, Deathwing a zimní event v Heroes of the Storm

Deathwing se na Blizzconu dočkal odhalení formou gameplaye a víme, že ve hře se bude přepínat mezi dvěma formami. Blížící se vánoce budou v HotS oslaveny dalším Toys eventem a xp body z minionů budeme muset sbírat.

Největší novinkou pro Heroes of the Storm na letošním Blizzconu je plánovaná postava vůdce černé letky, Deathwinga. Ten bude mít dvě formy, a sice Destroyer a Worldbreaker. Destroyer je klasická forma hrdiny s třemi abilitami a ultimátní schopností, zatímco Worldbreaker umožní Deathwingovi vzlétnout do oblak a bombardovat tak mapu z pohodlného bezpečí – značně inspirované ultimátní schopností Alexstraszy Cleansing Fire. Oznámen byl také zimní event Toys II – Mephisto’s Revenge. Ten do hry přinese množství skinů s nejen s vánoční tematikou, ale naše hrdiny promění na hračky, které si přejeme pod vánočním stromečkem. Zásadní změna nás čeká také v systému levelování, kdy zkušenostní body nebudeme dostávat přimo po zabití miniona, ale budeme muset sebrat Experience Globe, který minion při smrti dropne.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X