Domů » Články » Nový update pro Gwent si konzolisti moc dlouho neužijí

Nový update pro Gwent si konzolisti moc dlouho neužijí

Poslední rozšíření pro Gwent, Merchants of Ofir, je nyní k dispozici na všech platformách. Přináší s sebou množství nových karet spolu s mechanikami, které mají udržet svižné herní tempo. Podpora hry pro konzole bude příští rok ukončena.

Dohromady nám Merchants of Ofir přináší 70 nových karet, obsahující mimo jiné šest elite warriors pro každou z frakcí. Mezi novými kartami je také 11 neutrálních karet, které můžeme zakomponovat do kteréhokoliv ze svých decků. Novinkou je 12 stratagem karet, které přiřadí bonus pokaždé, když začínáme zápas jako první. Podobnou mechaniku má také nový typ karet s názvem Scenarios, které už jsou specifické pro každou frakci zvlášť. Novinkou jsou také karty misí, které nabudou účinek, pokud splníte jisté úkoly – podobně jako quest v Hearthstone. Rozšíření si bohužel moc dlouho neužijí konzolový hráči, jelikož příští rok ukončí vývojáři podporu pro konzole. Dobrou zprávou je možnost převedení svého Gwent účtu i s postupem na GoG, iOS nebo v prvním kvartálu příštího roku i na Android.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X