Domů » UPDATE: Nový záporák, parťáci i trocha romance. Podívejte se na trailer k Mass Effectu

UPDATE: Nový záporák, parťáci i trocha romance. Podívejte se na trailer k Mass Effectu

Nejnovější video se zaměřilo na hlavní děj

Aktualizace: Vývojáři zároveň zveřejnili i doprovodný trailer (díky za upozornění, Zdeňku!), který blíže představuje vaše nové bratry a sestry ve zbrani. Celkem se do neprozkoumané Andromedy vydalo přes 20 000 odvážlivců a v každá ze čtyř vesmírných arch má svého vlastního Pathfindera.

Hlavní protagonisty Scotta a Sarah doprovodí do nové galaxie jejich otec Alec Ryder, elitní vědec a voják se speciálním výcvikem úrovně N7, kterým se mohl chlubit i Shepard a někteří jeho kumpáni z původní trilogie Mass Effectu.

Z lidské posádky je doplňuje i optimistický Liam Kosta, který původně pracoval jako bezpečnostní specialista. Biotička Cora Harper díky svým bohatým zkušenostem s asarijskými elitami má na velení pozemní mise. Patří také k jedné z romantických možností ve hře, pakliže si zvolíte mužskou postavu.

S.A.M. je označení pro umělou inteligenci vaší vlajkové průzkumné lodi Tempest. Je naprogramovaný tak, že může přímo komunikovat nejen s celým vesmírným korábem a její posádkou, ale i domovskou stanicí Nexus, která poslouží jako hlavní útočiště pro ostatní archy v neznámé galaxii.

Co se týče vašich mimozemských spojenců, na mise můžete přibrat přátelskou Turianku Vetru, válkami obrněného Krogana Dracka a čipernou Asarijku Peebee. Tempest pak bude řídit ukecaný Salarian se jménem Kallo Jath.


Původní zpráva: Hledání nového domova v Andromedě se pomaličku blíží. Předešlá videa se spíše věnovala jednotlivým herním mechanismům, od průzkumu neznámých světů po novinky na bitevním poli. Nejnovější trailer k Mass Effectu se ovšem konečně zaměřil na příběh.

Průzkumníky z organizace Andromeda Initiative nečeká v nové galaxii nejvřelejší přivítání. Narazí totiž na Archona, ne úplně přátelského Ketta, který nejenže vypadá jako Groot ze Strážců Galaxie, ale očividně ani nefandí nečekaným návštěvám z jiných koutů vesmíru. Antagonista jako vyšitý.

Naštěstí i mezi Ketty najdeme přátelštější tváře a spojence, alespoň soudě podle traileru. Konečně si můžete prohlédnout i naši základní sestavu parťáků – kromě Krogana a Asarijky se dočkáme dvou lidských postav – dredatého černocha a krátkovlasé slečny – s nimiž nejspíše půjde navázat romantický vztah. A zřejmě bez ohledu na pohlaví, jak je v BioWare hrách posvátnou tradicí.

Základní synopsi bychom tedy měli, na více informací si budeme muset počkat. Mass Effect: Andromeda vychází 17. března 2017 na PC, PS4 a XONE. Mrkněte na trailer níže, ať taky načichnete filmovou atmosférou jako my.

Čtěte také: V novém Mass Effectu si můžete vyrobit vlastní zbraně. A pojmenovat je

Source :

Youtube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na