Domů » Články » Nových informací o hře Elden Ring se dočkáme již příští měsíc

Nových informací o hře Elden Ring se dočkáme již příští měsíc

V roce 2019 se From Software dočkal neuvěřitelných úspěchů. Mimo jiné jejich hra Sekiro: Shadows Die Twice vyhrála i prestižní ocenění hry roku na události The Game Awards. Mnoho fanoušků série Dark Souls a rovněž dalších her tohoto studia však netrpělivě očekává nový přírůstek do Soulsborne rodiny, Elden Ring.

O hře toho všeobecně není známo příliš mnoho a tajemná atmosféra, vznášející se kolem, však přidává na očekávání a na internetu můžete nalézt i taková přízviska, jako “nejočekávanější From Software RPG.” Hra vskutku získala velkou pozornost, když při svém odhalení na konferenci E3 2019 uvedla jako jednoho z účastníků vývoje George R. R. Martina, autora světových bestsellerů Píseň Ledu a Ohně, podle kterých je natočen veleúspěšný seriál Hra o Trůny.

Již za necelý měsíc by mohl být hlad po informacích alespoň z části uspokojen. Během události Taipei Game Show, jež se bude konat 6. – 9. února 2020, bychom se měli dočkat nových informací. Dle doložených zpráv se nebude jednat o showroom pro novináře. S trochou štěstí se ale dočkáme minimálně nového traileru. Dost možná se nám pod ruce dostane i ukázka nějakého krátkého gameplaye. Na druhou stranu zase chápeme studio From Software a jejich oprávněnou opatrnost. Přece jen, se jedná o jejich první zkušenost s přislíbeným otevřeným světem. Na hře se začalo pracovat v roce 2017, po vydání posledního DLC pro Dark Souls 3. Je tedy nejvyšší čas utěšit natěšené fanoušky nějakým novým příspěvkem. Nevím jak vy, ale já se nemůžu dočkat.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X