Domů » Články » Období teaserů je v plném proudu. Seriál Zaklínač plní internet novinkami

Období teaserů je v plném proudu. Seriál Zaklínač plní internet novinkami

U seriálového Zaklínače právě začalo období vábení diváků. Tvůrci vypouštějí jednu fotku za druhou, aby představili nadcházející sezonu. Koho všeho ukázali a co všechno naznačili? No tak hoďte groš pozornosti Netflixu, teda pardon, Zaklínači, a podívejte se, čím nás lákají.

Po Geraltově nové výzbroji se můžeme pokochat i fotkami Ciri. Vzhledem na prostředí, ve kterém se herečka Freya Allan nachází, i na dřevěný meč, pro který se sklání, můžeme usuzovat, že vidíme záběry z Kaer Morhen, kde Ciri trénuje s Geraltem. Kdo četl knihy ví, co Cirillu všechno čeká a že takový trénink se jí opravdu bude hodit. Kdo ne, máte se na co těšit.

Yennefer je v pořadí třetí postava, jejiž fotky tvůrci vypustili do světa. Yen rozhodně není žena mimo bojového pole, což dokládají i nové záběry. Co všechno ji i ostatní čeká uvidíme snad příští rok, jestli korona dopřeje. Zaklínač obnovil natáčení po pěti měsíční pauze až v srpnu kvůli celosvětové pandemii. Třetí sezóna už je ale v přípravách, uvidět bychom ji mohli v roce 2022.

Připomeňme si také, že Netflix chystá spin-off Zaklínače pod názvem The Witcher: Blood Origin. Ten bude mít podobu šestidílného prequelu a rozvypráví příběh o prvním zaklínači odehrávající se 1200 let před Geraltovou dobou. Streamovací platforma noří prsty i do světa anime a chystá film The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X