Domů » Články » Oblíbené LEGO videohry nyní s vánoční slevou

Oblíbené LEGO videohry nyní s vánoční slevou

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Warner Bros. Interactive Entertainment přináší vánoční slevovou akci na vybrané LEGO® videohry, které jsou k dostání u vybraných partnerů se slevou až 30 %. Více informací se dozvíte níže a na našich stránkách lego.cenega.cz/.

Hledáte perfektní dárek pod stromeček pro své ratolesti? Potěšte své nejmenší některou z oblíbených LEGO® videoher, které jsou nyní k dostání u našich partnerů se speciální vánoční slevou až 30 %! K zakoupení v obchodech Alza.czJRC GamecentrumXzone.czBílá myš a DatartLEGO® hry jsou dostupné na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

*Aktuální dostupnost her a výše slevy se může u jednotlivých obchodů lišit. Platí do vyprodání zásob.

Připravte se na pořádnou jízdu a nekonečnou zábavu s tolik oblíbenými LEGO® hrami, jako je LEGO® Movie 2 VideogameLEGO® ÚžasňákoviLEGO® DC Super-VillainsLEGO® Jurassic World nebo LEGO® Marvel Super Heroes 2 a spousta dalších! Vrhněte se do prozkoumávání rozmanitých světů známých z legendárních filmů, vychutnejte si zábavnou hratelnost a typický humor známý z LEGO® videoher. Více informací o akci a videohrách LEGO® se dozvíte na lego.cenega.cz/.

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X