Domů » Články » Obsidian Entertainment pracují na nové AAA hře, tvrdí Phil Spencer

Obsidian Entertainment pracují na nové AAA hře, tvrdí Phil Spencer

Společnost Microsoft pod svými křídly schovává již pěknou řádku dceřiných společností. Co se týče videoherní sféry, je Obsidian Entertainment jednou z těch nejsilnějších. Po obrovském úspěchu hry The Outer Worlds se podle slov viceprezidenta Phila Spencera dočkáme dalšího AAA titulu.

Před pár dny jsme si mohli vyslechnout podcast shrnující uplynulý rok, ve kterém byli hlavními debatujícími právě výše zmíněný viceprezident pro gaming společnosti Microsoft a její druhý zástupce Larry “Major Nelson” Hryb. Jedním z probíraných témat bylo i studio Obsidian. Dozvěděli jsme se, že na nedávno oznámeném projektu Grounded pracuje zhruba 10% zaměstnanců celého studia. Svůj zájem, dle slov Phila Spencera, firma upírá na nový titul, který naneštěstí pro nás nebyl přesně specifikován. 

Napovědět by nám však mohli nabídky nových pracovních pozic, které shánějí schopné jedince pro vytváření otevřeného světa. Mimo jiné se do týmu shání taktéž zaměstnanci, kteří budou mít na starosti nelidské charaktery a kontaktní i bezkontaktní soubojové mechaniky. Z výčtu takovýchto charakteristik by nám na mysli mohlo snadno vyvstat pokračování dříve zmiňovaného The Outer Worlds. Může se však jednat o nový, jedinečný titul.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X