Domů » Články » Očekávaná hra Elden Ring od FromSoftware zřejmě dorazí již příští léto

Očekávaná hra Elden Ring od FromSoftware zřejmě dorazí již příští léto

Co bychom dělali bez těch věčných úniků? Nejdříve nám Walmart minulý rok naservíroval téměř všechny hry, které budou na E3, pak tu a tam něco vykoukne na Amazonu a teď je tu americký Target, kde se objevilo datum vydání hardcore RPG Elden Ring.

Dle informací na stránkách obchodu bychom se hry měli dočkat již příští léto a to konkrétně 30. června. Samozřejmě se jedná jen o spekulaci, ale je velmi pravděpodobné, že tomu tak bude. Do karet nám nahrává i to, že datum nesouvisí s koncem fiskálního roku.

Další malou indícií, že hra 30. června 2020 opravdu vyjde, je datum vydání letošní hry Sekiro: Shadows Die Twice. Ta byla totiž oznámena na loňské E3 a dočkali jsme si jí letos 22. března. Můžeme tedy předpokládat, že FromSoftware využije podobnou strategii i u Elden Ring. Zatím ale opravdu není nic jisté, vydavatel Bandai Namco, ani samotné studio, se k věci prozatím nevyjádřilo.

Elden Ring by mělo být po vzoru Dark Souls hardcorovým RPG, inspirovaným severskou mytologií. Stejně jako jeho předchůdci bude hra velice náročná a nedá hráčům nic zadarmo. Pokud vám tedy letošní Sekiro: Shadows Die Twice dalo zabrat, na tuhle severskou jízdu byste se měli ještě více obrnit. Na hře navíc spolupracuje George R.R. Martin, autor knižní Hry o trůny, můžeme se tedy těšit na propracovaný příběh.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X