Domů » Články » Od Game of Thrones k Marvelu. Kit Harington bude součástí filmu The Eternals

Od Game of Thrones k Marvelu. Kit Harington bude součástí filmu The Eternals

Kolem Disneyho je poslední dobou pěkně živo. Nejdříve se dozvídáme, že Spider-Man již nebude v MCU a poté dostaneme potvrzení o návratu Ewana McGregora, coby Obi-Wana Kenobiho. A to je jen začátek.

V Kalifornii nyní probíhá D23 Expo což je, chcete-li, takový menší interní Comic-Con studia Disney. Jestli si myslíte, že v San Diegu bylo při odhalení Marvel fáze 4 prozrazeno vše, šeredně se mýlíte.

Bylo oznámeno hned několik dalších Marvel seriálů, ty samozřejmě budou součástí MCU, takže už takhle obrovský filmový Marvel vesmír ještě víc nabobtná a expanduje. Oznámeny byly seriály pro She-Hulk, Moon Knighta a Ms. Marvel. Tím to samozřejmě nekončí, dostali jsme i nové informace o obsazení v týmovce The Eternals.

Pokud jste o Eternals nikdy neslyšeli, tak vězte, že tu jsou od samého počátku. Stvořili je Celestiálové, což jsou božské bytosti světa Marvelu. Eternalové jsou téměř nesmrtelní a ovládají různé schopnosti. Byli stvořeni Celestiály právě na Zemi, dostali podobu člověka a mnohdy se ani nedají rozeznat od obyčejných lidí. Jedním z Eternalů byl dokonce i Thanos. Marvel má tedy látku na filmy minimálně na dekádu dopředu, příběhy Eternalů se totiž táhnou od historie po současnost.

To jsme ale odbočili, takže zpět k obsazení. Na D23 Expo bylo oznámeno, že se k projektu The Eternals přidává herec Kit Harington, kterého můžeme znát jako Jona Snowa ze seriálu Hra o trůny. Harington dostal roli Danea Whitmana, známého také jako Black Knight. Po jeho boku se objeví i další herec ze známého seriálu HBO, a to Richard Madden (Robb Stark). Obsazení tedy vypadá slibně a jakožto komiksový fanoušek se na tuhle “týmovku” těším. Je vidět, že u Marvelu se toho nebojí a jdou dál za hranice mainstreamových hrdinů. Teď už jen oznámit film, ve kterém se objeví Galactus a budu úplně spokojený.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X