HRA ZDARMA: Přidejte si Oddworld: Abe’s Oddysee do své steamové knihovny

Zachraňte své kámoše z jatek

Za celé září na nás vykouklo tolik her zdarma, že už je pomalu ani nestíháme monitorovat. Sotva skončí jedna akce, hned na ni naváže další, což je třeba případ Humble Store. Ten pomalu ukončuje své letní slevy a do toho rozdává steamové klíče ke starším titulům – jako třeba Oddworld: Abe’s Oddysee.

Nemusíte se moc stydět, pokud nemůžete vylovit hru z paměti. Oddworld původně vyšel už v roce 1997 a už tehdy dokázal posbírat nemálo pochvalných recenzí, které ocenily především design úrovní, práce s puzzly a vtipné interakce s postavami a prostředím.

Nyní je k dostání zdarma, což je cena, proti níž lze jen těžko argumentovat. V tomto případě ale můžete hru stahovat z více míst – Oddword najdete jak na Humble Store v podobě klíče, nebo také na GOG.com či samotném Steamu, kde si ho stačí přidat do knihovničky. Nabídka je opět časově omezená (v případě Humble Store končí už ve čtvrtek v 19:00), tak berte.

Další hry a soutěže najdete na naší speciální stránce. Namátkově vám doporučujeme si zobnout i season pass k Star Wars: Battlefront a milou explorativní plošinovku SteamWorld Dig na Originu.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Stahujte kompletní season pass ke Star Wars: Battlefront

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz