Domů » Články » Herní novinky » HRA ZDARMA: Přidejte si do první epizodu adventury Odysseus Kosmos na Steamu!

HRA ZDARMA: Přidejte si do první epizodu adventury Odysseus Kosmos na Steamu!

Nabídka brzy zmizí... prý

Máte rádi nezávislé hříčky? Pokud ano, tak vás dnešní vydání rubriky Hra zdarma potěší. Na Steamu je totiž na omezenou dobu zdarma dostupná první epizoda 2D adventury Odysseus Kosmos and his Robot Quest. Vydavatel HeroCraft a vývojář Pavel Kostin tak lákají na třetí epizodu, která vyjde již tento týden.

Hra se popisuje jako „humorné sci-fi dobrodružství“, a soudě podle 83 % kladných recenzí na tom něco bude. Hlavní hrdina Odysseus Kosmos je posledním přeživším na vesmírné lodi San-Francisco. Smrt ostatních členů zapříčinila technika lodi, která si takříkajíc postavila hlavu. A aby toho nebylo málo, loď se zastavila poblíž černé díry.

Postup je jako vždy stejný. Tradičně stačí jen přejít do obchodu na Steamu a přidat první epizodu Odysseus Kosmos and his Robot Quest do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Install Game“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád.

Nabídka je tradičně časově omezená a není jasné, kdy zmizí, tudíž neotálejte. Pokud by se vám první epizoda zalíbila, můžete si v následujících týdnech zakoupit kompletní sezónu, tedy balík všech tří epizod.

Čtěte také: Jak mohl vypadat Dead Space 4? Měl být otevřenější a možná i s ženskou hrdinkou

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=7k1ICw3oKqc” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X