fbpx

Zahraj si v OMEN PUBG sérii turnajů o zájezd na Intel Extreme Masters v Katowicích!

Sežeň si parťáka a přežij!

V současnosti nejpopulárnější a nejhranější hra PlayerUnknown’s Battlegrounds se znovu objevuje na Grunexu v kompetitivním módu, který vám přináší ve spolupráci s partnery OMEN od HP a Intel. Vítězové se dočkají exkluzivní odměny – zájezdu na březnový Intel Extreme Masters do polských Katowic komfortním autobusem.

I když hra PlayerUnknown’s Battlegrounds nabízí mnoho módů, pro tuto speciální příležitost jsme vybrali DUO formát z prvního pohledu (Duo FPP), kde můžeš ukázat svojí dominanci společně se svým spoluhráčem na mapě Erangel. Registrace do turnaje bude omezená na 256 týmů pro každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí 6 nejlepších do finále. To se odehraje formátem BO3 a nejlepší tým vyhraje zájezd.


Sleduj OMEN PUBG sérii turnajů online na Twitch.tv

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči, nepřijdou zkrátka. Turnaje budou vysílány online v podání streamera a hráče Nikolaie “Mazarini” Lazareva na jeho Twitch kanále.

Zaregistruj se do turnaje a dominuj!

Registruj se do turnaje vždy ve čtvrtek před daným termínem a příliš neotálej, kapacita 256 týmů je naplněna během jednotek minut!

Finálové zápasy pro postupující týmy se odehrávají ve stejný den jako kvalifikační turnaje. Tak neváhej, přijď na Grunex.com, registruj se, hraj a dominuj!

Turnaj přináší herní notebooky OMEN od HP s procesory Intel Core i7.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (inzerce)

Valeria Tolia
Šílená holka, která žije gamingem. Streamuju, šikanuju, pomáhám na eventech. Poloviční Saiyan, ale mám všech sedm koulí.