One-Punch Man: Druhá série již vyšla na Crunchyroll!

Crunchyroll oznámil, že bude vydávat druhou sérii všemi oblíbeného holohlavého superhrdiny už 9. dubna v Evropě. Ta měla premiéru již 2. dubna v japonských televizích. Evropa si ale, jak je tomu zvykem, musela chvilku počkat.

Pokud nevíte o čem tady píši, nebo si chcete připomenout oč v druhé sérii půjde, můžete se podívat na trailer, který vyšel před třemi týdny.

Hlavním protagonistou anime je Saitama – obyčejný člověk, který prošel tříletým speciálním tréninkem, aby byl hrdinou. Jeho největším problémem ale je, že každého nepřítele porazí pouze jednou ranou pěstí. Spolu s Genosem, jeho cyborgovým učněm, chrání Zemi před kýmkoli, kdo by ji chtěl ohrozit. Při tom všem hledají někoho, nad kým by Saitama nevyhrál během pár sekund. V druhé sérii se budou potýkat s antagonistou Garou, který započne se svou armádou monster invazi Země.

Originální mangu One-Punch Mana má na starosti ONE, což je pseudonym autora, který mimo jiné pracuje i na Mob Psycho 100, Bullet Angel Fan Club a Reigen. Ten je nejvíce známý svým špatným stylem kreslení, který je někdy použit v anime pro komický efekt. Zde můžete vidět porovnání scény z původní a následně předělané mangy.

Očekává se, že One-Punch Man bude čítat 12 dílů, stejně jako jeho první série. Odkaz zde.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.