Domů » Články » OneBit Adventure dostane začátkem července citelný update

OneBit Adventure dostane začátkem července citelný update

První velký update přinese do hry možnost výběru profese při tvorbě postavy. Spolu s tím budeme mít na výběr pestrou paletu nových schopností. Hra je dostupná pro majitele zařízení se systémem Android i iOS.

OneBit Adventure nabízí dungeon crawl RPG zábavu. Hra je celkově stylizovaná do osmibitové architektury a to co do vizuální, tak audio stránky. Za hrou stojí studio Galactic Slive, které je tak trochu armádou jednoho se jménem Jonathan Concepcion-Rodriguez. Vývojář a vydavatel v jedné osobě oznámil, že OneBit Adventure nebude nadále nabízet „pouze“ volbu hrdiny, ale s novým updatem 1.2 přibude při tvorbě charakteru také možnost volby profese. Nové hratelné profese znamenají zejména nové triky, které se budeme moci naučit a použít je proti našim nepřátelům. 30 nových schopností obsahuje například omráčení úderem štítu, vylepšení zbroje nebo odsávání života nepřátel. Update vyjde již ve středu 1. července. OneBit Adventure najdene na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X