Domů » Články » Online režim ve Watch Dogs 2 stávkuje, Ubisoft ho odložil

Online režim ve Watch Dogs 2 stávkuje, Ubisoft ho odložil

Druhé pokračování teprve zabírá pulty obchodů po celém světě a Ubisoft už hlásí problémy

I přesto, že se druhé pokračování hackerské akční pecky Watch Dogs na pultech obchodů objeví oficiálně teprve až dnes, novináři a šťastlivci, ke kterým se titul dostal předčasně, už svými nespokojenými zprávami bombardují technickou podporu Ubisoftu za nefunkční online část. 

I když by se dalo očekávat, že online režim nemá absolutně žádný vliv na režim pro jednoho hráče a samotnou příběhovou kampaň, opak je pravdou. Hráči si stěžují na občasné pády hry, nepříjemné snižování frameratu při plnění misí a čekání na odezvu od serveru a nemožnost zúčastnit se misí, které úzce spolupracují s online režimem a ostatními hrajícími hráči.

„Abychom eliminovali prvotní problémy a zajistili hráčům nerušený herní zážitek, rozhodli jsme se s vydáním multiplayerové části hry ještě počkat, než ji opraví nejbližší patch. Ten momentálně čeká na certifikaci u Sony a Microsoftu”, sdělil Ubisoft ve svém nedávném prohlášení.

Je více než-li pravděpodobné, že certifikace ještě nějakou dobu zabere, a tak si na plně funkční multiplayerovou část budeme muset ještě pár dní počkat. Dle prohlášení Ubisoftu bychom si ale se singleplayerovou části měli prozatím vystačit a díky možnosti kooperace s kamarády skrze herní menu nepřijdeme ani o střet s dalšími hráči.

Připomínáme, že Watch Dogs 2 je u většiny českých prodejců dostupné již dnešním dnem pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One, a pořídit si jej můžete hned v několika rozličných edicích.

Čtěte také: Watch Dogs 2 si vede v recenzích dobře. Až na problémový multiplayer

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X