Domů » Články » Operátoři pro 4. sezónu Rainbow Six Siege odhaleni

Operátoři pro 4. sezónu Rainbow Six Siege odhaleni

Nová operace Shifting Tides završí čtvrtou sezónu čtvrtého ročníku v Rainbow Six Siege. Během esportového turnaje v R6S byly o víkendu odhaleny jména a schopnosti nových operátorů Kali a Wamaie. 

Minulý týden vypustilo Rainbow Six Siege krátkou videosekvenci, představující novou a pro letošní rok zároveň poslední operaci s názvem Shifting Tides. Ta završí již čtvrtý ročník Rainbow Six Siege. K plnému odhalení operátorů došlo během závěrečného turnaje Rainbow Six Siege League v Japonském městě Tokoname. Kromě nových operátorů, Kali a Wamai, se můžeme těšit na rework mapy Theme Park, který bude více prosvětlený aby byli oponenti lépe rozpoznatelní. A teď ke dvojici nových operátorů.

Novým přírůstkem k útočícím operátorům bude Indická specialistka Kali, která vlastní první bolt-action odstřelovací pušku ve hře, s názvem CSRX 300. Headshot se rovná smrt, bodyshot srazí nepřítele na zem (způsobí injure). CSRX má zároveň vysokou penetraci a dokáže prostřelit několik zdí či nepřátel najednou. Nedokáže však prostřelit vyztuženou zeď, v tu chvíli přichází do hry schopnost Kali. Je jím speciální granátomet, umístěn pod hlavicí její odstřelovací pušky. Ten je nabit několika speciálními granáty, které dokáží udělat menší trhlinu i do vyztužené zdi, která je obránci zároveň elektrifikována a zničí předměty, které jsou ke zdi připojeny (Banditovy Baterie, Maestrovy nebo Valkyřiny kamery atd.) 

Stranu obránců posílí borec ze speciální protiteroristických jednotek Keni, Wamai. Wamai přichází do hry s abilitou neutralizující granáty, jako Jägerův Active Defense System. Namísto zničení granátů a od nich odvozených projektilů (jako například granátomet Ash) přitáhne Wamaiův systém MAG-NET k projektil k sobě a u něj také detonuje. MAG-NET je na jedno použití a po přitažení prvního projektilu se zničí, proto má Wamai k dispozici hned 4. Navíc v moment kdy MAG-NET granát zachytí, granátu se resetuje čas do exploze. Zatímco schopnost Kali je poměrně přímočará a bude dobrým counterem na řadu operátorů, Wamai a jeho MAG-NET nejspíše do základu překope používání granátů v Rainbow Six Siege. To však zjistíme až v praxi, minimálně až budou operátoři nasazeni na testovací servery. Po zveřejnění úvodního videa bývá nová operace nasazena na testovací server do dvou až třech týdnů.


Source :

YouTube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X