Domů » Články » Herní novinky » EA představil Origin Access Premier. Umožňuje hrát všechny jeho PC hry, včetně těch nejnovějších

EA představil Origin Access Premier. Umožňuje hrát všechny jeho PC hry, včetně těch nejnovějších

Pro ty, kteří stíhají dohrát velké hry do měsíce...

Origin Access je poměrně oblíbenou službou, která za čtyři éčka měsíčně nabízí archiv starších atraktivních EA titulů, přístup k trial verzím her nových a 10% slevu na nákupy na Originu. Nedávno odhalený Origin Access Premier je dražší variantou této služby, za cenu 15 eur měsíčně však má co nabídnout.

Je známo, že hry od Electronic Arts nepatří k těm nejlevnějším. Proto je Origin Access Premier celkem sympatickou službou. Vezmeme-li v potaz to, že EA ročně vydá zhruba tři až čtyři blockbusterové hry za 60 euro a více, je cenovka 100 eur ročně (cca 2600 Kč) velmi výhodná.

Služba bude spuštěna letos v létě, zahrajete si v rámci ní tak pecky jako Battlefield 5, Anthem nebo Madden NFL 19. Zároveň je třeba dodat, že původní Origin Access bude fungovat nadále s podtitulem Basic. Pakliže vás neláká vyšší cenovka či nové kousky jako takové, můžete u něj s klidným srdcem zůstat.

Je nicméně na místě dodat, že se nabídka týká pouze PC klienta, nikoliv early accessu na Xboxu. Ten se ostatně dočkal rozšířeného Game Passu, takže konzolisté ani tak o nic nepřichází.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Battlefield 5 na E3 odhalil ukázky z multiplayeru, totální destrukci i battle royale

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=nDvbMlK-CNk” /]

Source :
Tisková konference EA Play

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X