Domů » Články » Herní novinky » Dnes startuje služba Origin Access Premier. Nabídne přístup ke všem novým hrám od EA

Dnes startuje služba Origin Access Premier. Nabídne přístup ke všem novým hrám od EA

Výhodná nabídka od EA?

Dražší a nabitější verze předplatného Origin Access byla představena již v rámci konference EA Play během letošní E3. Nyní se ale dozvídáme detaily o tom, jak bude fungovat Origin Access Premier pro stávající uživatele služby a co k EA zavedení Premieru vedlo. Služba jde do ostrého provozu již dnes.

Doposud dostupný Origin Access je poměrně oblíbenou a na poměry EA i překvapivě výhodnou službou. Za pět dolarů měsíčně nebo 30 dolarů ročně nabízí přístup k Vaultu, tedy knihovně starších, ale kvalitních AAA titulů, „Hrajte první“ trial verzím nových pecek a 10% slevu na Origin storu. S nástupem Premieru 30. července výhody a ceny této varianty zůstanou nezměněny, jen dostane přídomek Basic.

Premier je sice dražší, ale úměrně nabitější. EA si jej cení na 15 dolarů za měsíc, případně 100 dolarů za rok. Za tuto částku nabídne všechny výhody Basic verze, navrch ale přihodí neomezený přístup ke všem velkým hrám včetně horkých novinek. Pokud ale přestanete službu platit, o hry přijdete a budete si je muset koupit separátně, nebo obnovit předplatné. Vzhledem ke standardní 60eurové cenovce za každou z těchto her se tak jedná o výhodnou nabídku.

Co EA vedlo k zavedení služby Origin Access Premier, vysvětlil finanční ředitel Electronic Arts Blake Jorgensen. „Z naší zkušenosti s EA Access (obdoba Origin Access pro Xbox, pozn. red.) a Origin Access pro vedlejší tituly zjišťujeme, že lidé hrají dvakrát tolik her po dvakrát delší dobu a utrácejí také dvakrát více peněz než mimo (tyto služby). To nás dovedlo k tomu, že i AAA tituly by byly výhodné pro předplatné a přitáhnou do systému nové uživatele.”

Hrami táhnoucí službu Origin Access Premier budou srpnový Madden NFL 19, zářijová FIFA 19 a Battlefield V a únoru příštího roku sci-fi Anthem. Stávající majitelům Basic Origin Accessu se služba automaticky neupgraduje, ale dostanou k tomu po spuštění Premieru příležitost. Oficiální příspěvek na EA podpoře se všemi detaily najdete zde. Dalších informací se prý dočkáme brzy.

Čtěte také: The Culling 2 mizí po pár dnech z obchodů. Vývojáři se vrací k prvnímu dílu, bude F2P

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=nDvbMlK-CNk” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X