Domů » Články » Ostrov Fortnite zmizel v černé díře

Ostrov Fortnite zmizel v černé díře

Po deseti sezónách svět Fortnite zmizel. Původcem je černá díra, která pohltila ostrov a videoherní lobby přímo během hry. Spekuluje se nejen o intru k jedenácté sezóně, ale také o Fortnite 2.

Stihli jste živý event ve Fortnite přímo ve hře nebo v lobby? Pokud nevíte o co jde, Epic Games nasadili do Fortnite další živý event. Rakety, které byly během této sezóny na mapě budovány najednou vyletěly a začaly se pohybovat v jakési časové smyčce, přičemž událost vygradovala otevřením portálu a dvojitým dopadem meteoritu, který tak otevřel černou díru. Ta spolkla veškerý Fortnite svět a to i s videoherním lobby. Zážitek byl spíše lyrický, ale mohl by mít značný vliv na další příběh hry. Jedenáctá sezóna ještě nebyla ohlášena a internetem kolují zvěsti o novém updatu. Jedna ze stop je informace skrze italský Apple store, který leaknul Fortnite: Kapitola 2.

Zatím není jasné, jaké dopady bude event mít, jisté však je, že se jedná o něco většího. Aktualizace můžete sledovat na Twitteru Fortnite.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jen Epic Games si může dovolit celou svou hru hodit do černé díry a na několik dní odstavit servery. Nyní se ale Fortnite vrací a jak se spekulovalo, […]

trackback

[…] hráč Fortnite byl odhalen při používání aimbotu. Jarvis Khattri, který se ve hře Fortnite prohřešku […]

2
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X